Uitslagen.

Diskwalificatie codes 2015-2016

Seizoen 2016-2017

 

2017-05-20 Tienkamp Deel 6 Steenwijk

2017-04-01 Junioren Jeugd Senioren deel 4 Putten

 

2017-02-18 Tienkamp Deel 5 Steenwijk

2017-02-04 Junioren Jeugd Senioren deel 3 Urk

2017-01-28/29 Overijsselse B-kampioenschappen

2017-01-14 Tienkamp Deel 4 Staphorst

 

2016-12-10 Junioren Jeugd Senioren Deel 2 Urk

2016-12-10 Clubkampioenschap Steenwijk 34

2016-12-08 Clubkampioenschap Steenwijk 34 Lange afstanden

 

2016-11-05 Schuiringa trofee Puntentelling Emmeloord

2016-11-05 Schuiringa trofee Meerkamp telling Emmeloord

2016-11-05 Schuiringa trofee Uitslag Emmeloord

2016-10-29 Tienkamp Genemuiden

2016-10-15/16 Zwechstein Tournooi (Bubbel)

 

2016-09-10 Klassement Sprintwedstrijd Steenwijk

2016-09-10 Sprintwedstrijd Steenwijk

2016-08-27 Clubkampioenschappen Tolhekke

1 Familie de Haan                    2:24:49
2 Varia                                      2:29:99
3 Familie Gras/ter Schure        2:41:67
4 Familie Timmerman              2:48:59
5 de Panters                             2:55:11
6 Familie Vuist                         3:29:23
7 Klavertje 4                             3:36:92
8 Appelmoes                            4:15:67

 

Seizoen 2015-2016

 

2016-06-11 Minioren finale Hengelo

2016-05-21 Overijsselse A-kampioenschappen langebaan Kampen 

 

 

2016-04-23 Miniorenwedstrijd deel 5 Genemuiden 

2016-04-09 Regionale 10-kamp deel5 Urk 

 

2016-03-19 Miniorenwedstrijd deel 4 Genemuiden 

2016-03-12 Klassementswedstrijd Steenwijk 

 

2016-02-20 Regionale 10-kamp Zwartsluis 

2016-02-13 IJsselmeercup Emmeloord 

2016-02-6/7 Overijsselse B-Kampioenschappen Zwolle 

 

2016-01-30 Regiosprint Steenwijk

2016-01-23 Miniorenwedstrijd Deel 3 Genemuiden

2016-01-09/10 Overijseelse kampioenschappen korte baan Nijverdal

 

2015-12-19 Regionale 10-kamp Meppel

2015-12-12 Clubkampioenschappen Steenwijk '34

2015-12-10 Clubkampioenschappen Steenwijk '34  400m

 

 

2015-11-28 Regionale 10-kamp Genemuiden

2015-11-28 Overijsselse Minioren Sprint wedstrijd Zwolle

2015-11-21 Rabobank wedstrijd Zwartsluis

2015-11-07 Schuiringa troffee Emmeloord

 

2015-10-17/18 Zechstein zwemtoernooi Veendam

2015-10-10 Minioren Deel 1 Genemuiden

 

2015-09-26 Regionale 10-kamp Steenwijk

2015-09-18 Nationale sprint uitslag Steenwijk

2015-09-18 Nationale sprint meerkamp Steenwijk

 

Seizoen 2014-2015

2015-04-25 Swimkick deel 4 Steenwijk

2015-03-21 Regionale 10-kamp deel 5 Steenwijk

2015-03-14 Klassements wedstrijd Steenwijk

2015-02-28 IJsselmeercup Emmeloord

 

2015-02-07 Swimkick deel 3 Zwolle

2015-02-07 Regiosprint Steenwijk klassement

2015-02-07 Regiosprint Steenwijk uitslag

 

2015-01-31/02-01 Overijsselse B Winterkampioenschappen deel 1 en 2

2015-01-24 Zwartsluis 10-kamp deel 4

2015-01-03/4 Overijsselse A Winterkampioenschappen deel 1 en 2

 

2014-12-13 Club kampioenschap Steenwijk 34 deel 2

2014-12-11 Club kampioenschap Steenwijk 34 deel 1

2014-11-29 Rabobank wedstrijd Zwartsluis

2014-11-22 Regionale 10-kamp Meppel

2014-11-08 Schuiringa Trofee meerkamp Emmeloord

2014-11-08 Schuiringa Trofee uitslag Emmeloord

2014-11-01 Regionale 10-kamp IJsselmuiden

2014-10-25 ZMC deel 1 Kampen

2014-10-18/19 Zechstein Zwemtoernooi Veendam

2014-09-27 ZMC deel 1 Kampen

2014-09-27 Regionale 10-kamp Steenwijk

2014-09-20 Sprintwedstrijd Steenwijk totalen

2014-09-20 Sprintwedstrijd Steenwijk uitslagen

 

Seizoen 2013-2014

2014-06-29 Open water lange baan Stadskanaal

2014-06-28 Open water lange baan Scheerwolde

2014-06-21/22 Estafette 3-kamp

2014-06-21/22 Persoonlijke uitslagen 3-kamp

2014-06-14 Minioren B Finale Almelo

2014-06-14  Twenterand kanaalrace

 

2014-05-17tm25  A-kampioenschappen Kampen

2014-05-25 ZMC Grootebroek

2014-05-17 Regionale 10-kamp Steenwijk

2014-05-03 Limietwedstrijd Emmelooord

 

2014-04-12 Regionale 10-kamp Zwartsluis

2014-04-06 E-advies Sprinttournooi Beilen

2014-04-06 Zuiderzee Masters Cup Deel 7 Amersfoort

2014-03-22 Swimkick deel 4 Steenwijk

2014-03-15 Klassement Regiosprint Steenwijk

2014-03-15 Uitslag Regiosprint Steenwijk

2014-03-01 Regionale 10-kamp deel 4 Emmeloord

 

2014-02-22 IJsselmeercup Emmeloord

2014-02-08 Reginale 10-kamp Urk

2014-02-01 Swimkick deel 3 IJsselmuiden

2014-01-05 Overijsselse winterkampioenschappen deel 2

2014-01-04 Overijsselse winterkampioenschappen deel 1

 

2013-12-28 Kniepertieswedstrijd Dedemsvaart

2013-12-15 Masterwedstrijd Beilen

2013-12-07 Klassementswedstrijd Steenwijk klassementen

2013-12-07 Klassementswedstrijd Steenwijk uitslag

 

2013-11-30 Rabobank wedstrijd Zwartsluis

2013-11-23 Regionale 10-kamp Steenwijk deel 2

2013-11-16 Club kampioenschap Steenwijk '34 deel 2

2013-11-14 Club kampioenschap Steenwijk '34 deel 1

 

2013-10-26 Schuiringa Trofee Uitslag

2013-10-26 Schuiringa Trofee Eindstand

2013-10-19/20 Bubble toernooi Veendam

2013-10-19 Master wedstrijd Emmeloord

2013-10-05 Master wedstrijd Zwolle

 

2013-09-28 10-kamp IJsselmuiden

2013-09-21 Klassement Sprint wedstrijd Steenwijk

2013-09-21 Uitslag Sprint wedstrijd Steenwijk

2013-09-21 Limiet/Sprint wedstrijd IJsselmuiden